Legnickie Rodziny są ważne! III edycja projektu


21 września 2022 r.

III edycja warsztatów treningów i wydarzeń dla rodzin

Legnickie Koło Związku Dużych Rodzin 3+ zaprasza wszystkie rodziny z Legnicy oraz z całego Zagłębia Miedziowego na III edycję projektu: „RODZINA JEST WAŻNA”. Na projekt składają się rodzinne warsztaty, treningi i wydarzenia, a jego Partnerem głównym jest KGHM Polska Miedź S.A.

– Wśród wydarzeń, na które zapraszamy dzieci i rodziców najwięcej jest wydarzeń sportowych, promujących zdrowy i aktywny tryb życia – zapowiada Magdalena Konieczek, przewodnicząca legnickiego Koła Dużych Rodzin. – Te zajęcia sprawdziły się w poprzednich latach i nawet w pandemii cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Proponujemy więc w tym sezonie treningi piłkarskie, boks, ….

Wszystkie te wydarzenia są bezpłatne dla rodzin. Oprócz treningów, organizowanych raz w miesiącu m.in. na stadionie Juventus Academy, Koło Legnica zaprasza na warsztaty ceramiczne, cukiernicze i krawieckie. – Nasze propozycje są świetną okazją do pielęgnowania rodzinnych relacji. Organizujemy rodzinom przestrzeń, w której mogą wspólnie z dziećmi robić coś efektownego, co mona zabrać do domu, a na co być może brakuje czasu czy pomysłu w domu. Tu można poćwiczyć swoje umiejętności, a przy okazji porozmawiać z dzieckiem i innymi w grupie, pożartować. Natomiast prowadzący warsztaty to pasjonaci i prawdziwi mistrzowie – opowiada Magdalena Konieczek i serdecznie zaprasza: – Do rychłego zobaczenia!

Nowością podczas tej edycji jest to, iż wiele propozycji będzie dostępnych dla chętnych rodzin bez konieczności wcześniejszego zapisywania się, aby jak najwięcej osób bez problemu mogło skorzystać z tych wydarzeń.

Poza warsztatami i treningami Koło Legnica już dziś zaprasza na Rodzinne Spotkanie ze św. Mikołajem oraz na zakończenie Rodzinny Dzień Dziecka.

Zaproszenia na każde z wydarzeń będą sukcesywnie pojawiały się na profilu Koła Legnica ZDR3+ na Facebook’u, zatem warto go obserwować: https://www.facebook.com/ZwiazekDuzychRodzin3PlusKoloLegnica

Oto co przygotowało dla was Koło Legnica ZDR3+ od października br. do czerwca 2023 r.

8 Rodzinnych sportowych sobót
4 Warsztaty ceramiczne

4 Warsztaty cukiernicze
1 Warsztaty krawieckie
Szkolenie dla rodziców – „Bezpieczne dzieci w sieci”
Rodzinne Spotkanie ze Św. Mikołajem
Rodzinny Dzień Dziecka

Cały projekt realizowany jest dzięki KGHM Polska Miedź S.A.

Zapraszamy do wysłuchania zapowiedzi o projekcie w RADIO PLUS LEGNICA:
https://www.legnica.fm/wiadomosci/wiadomosci-fakty/16-fakty-legnica/45766-rodzina-jest-wazna-w-legnicy-ruszaja-bezplatne-warsztaty-dla-rodzin-2

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter