Legnicki Dzień Rodziny


ZAPRASZAMY NA II LEGNICKI DZIEŃ RODZINY!!!

W imieniu partnerstwa organizacji pozarządowych ZAPRASZAMY na II Legnicki Dzień Rodziny!
Hasło tegorocznego wydarzenia to „100 Rodzin Zastępczych” - związane z kampanią na rzecz rodzin zastępczych, którą prowadzi obecnie na terenie Dolnego Śląska Fundacja ESPA.

Celem II Legnickiego Dnia Rodziny jest integracja rodzin, aktywne i atrakcyjne spędzenie wolnego czasu wspólnie z rodziną!
To także promocja organizacji pozarządowych działających w Legnicy w obszarze rodziny.

Podczas „II Legnickiego Dnia Rodziny” wystąpią goście specjalni, przewidzieliśmy szereg aktywności m.in: warsztaty artystyczne, zajęcia sportowo-ruchowe, strefę piknikową, panele z udziałem gości oraz wiele innych atrakcji.
ZAPRASZAMY!

 

 

 

 

 

I Legnicki Dzień Rodziny

19 września 2021 r. w legnickim Parku na polanie angielskiej odbył się pierwszy Legnicki Dzień Rodziny. Inicjatorką tego wydarzenia była Magdalena Konieczek reprezentująca Związek Dużych Rodzin Trzy Plus z Legnicy.

Do organizacji wydarzenia włączyły się również: Fundacja ESPA, Stowarzyszenia: Otwórz Serce, Blisko, Imelda, Klub Sportowy "Trójka" oraz Legnickie Centrum Rodziny i Caritas Diecezji Legnickiej.

Współorganizatorem Legnickiego Dnia Rodziny był Urząd Miasta Legnica.

Sponsorem głównym była Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
Sponsorzy strategiczni to: Cynk Mal S.A. oraz Winkelmann Sp. z o.o.
Nasi Partnerzy: Pizza Drive Legnica oraz LPWiK.

Partnerami medialnymi natomiast byli: TV Regionalna, Radio Plus Legnica, LCA.pl, e-legnickie.pl.

Międzynarodowy Dzień Rodziny obchodzony jest co roku na świecie 15 maja. Z racji obostrzeń nie mogliśmy zorganizować go w tym terminie, ale przełożyliśmy go właśnie na wrzesień. Wspólnie z wieloma rodzinami z Legnicy udało się nam bardzo radośnie spędzić ten czas, wypełniając go wieloma mądrymi i ciekawymi atrakcjami dla rodzin.

Następny Międzynarodowy Dzień Rodziny oczywiście 15 maja i Legnica z pewnością znowu będzie chciała go uczcić! Do zobaczenia!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter