3-MAJ Z RODZINĄ! Koło Legnica zaprasza na wielkie rodzinne świętowanie


18 kwietnia 2023 r.

Koło Legnica ZDR3+ serdecznie zaprasza na wspaniałą majówkę – czyli III Legnicki Dzień Rodziny! To największe wydarzenie, jakie organizujemy jako Koło Legnica w naszym mieście i naszą ogromną radością będzie gościć wszystkich chętnych! Każdą rodzinę serdecznie powitamy - zaproponujemy moc atrakcji, zabawy i niezapomniane wspomnienia!!! Przybywajcie!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkie rodziny z miasta Legnica, wszystkie rodziny z Zagłębia Miedziowego ale także – rodziny z całego Dolnego Śląska na III Legnicki Dzień Rodziny! W tym roku bawimy się całymi rodzinami pod hasłem: 3-MAJ Z RODZINĄ.

Przygotowaliśmy dla Was cały pakiet atrakcji, zabaw, aktywności sportowych, tanecznych, muzycznych, zabawy i konkurencje, a to wszystko w przepięknej scenerii na Polanie Angielskiej w Parku Legnickim. Znajdziecie nas bez problemu!

Każdy znajdzie tu atrakcję dla siebie, każdy może wziąć udział w konkursach, zabawach, warsztatach. W strefie piknikowej – poczęstujemy Was smakołykami, nikt nie wyjdzie stąd głodny! Dla maluszków będą dmuchańce, bańki mydlane, wiatraczki, malowanie buziek…, dla starszych – ciekawe warsztaty majsterkowania, robienia biżuterii, mydełek, makramy…, dla miłośników gier – szachy, dla czytelników – biblioteka pod chmurką, a na pamiątkę – rodzinna fotografia i gadżety od naszych Sponsorów i Partnerów wydarzenia.  

III Legnicki Dzień Rodziny organizujemy wspólnie z naszymi Przyjaciółmi: Współorganizatorami, Partnerami i Sponsorami pod patronatem Miasta Legnica. Wszystkich znajdziecie na plakacie.

Wszystkie Rodziny ze Związku Dużych Rodzin z całego Dolnego Śląska – czujcie się bardzo serdecznie zaproszeni na to wydarzenie! Przyjedźcie do nas, na to wspólne rodzinne świętowanie! Poznajmy się! Będziemy zaszczyceni, jeśli zechcecie nas odwiedzić i przedstawić się :) Jesteśmy wielką rodziną rodzin w ZDR3+ i chcemy ten dzień przeżyć wspaniale razem z Wami!

To co? Widzimy się w Legnicy 3 maja? CZEKAMY NA WAS!

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/vKZhqo2q

#MiędzynarodowyDzieńRodziny #ZDR3Plus #Popierwszerodzina #dumnizrodziny #rodzinajestważna #RodzinaToSiła #RodzinyZmieniająŚwiat #ŚwiętoRodziny #Legnica

#DolnyŚląsk

W imieniu organizatorów – serdecznie Was zapraszam!
Magdalena Konieczek – przewodnicząca Koła Legnica 

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter