Poznaj nasz program Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa!


7 lutego 2022 r.

Sprawdźcie bogatą ofertę naszych Partnerów - w tych miejscach w dniach 7-14 lutego na małżeństwa czeka wiele niespodzianek! ŻYCZYMY UDANYCH RANDEK MAŁŻEŃSKICH!

LINK do wydarzenia - Facebook Koła Legnica

HOTEL QUBUS w LEGNICY
Proponujemy w okresie od 7 do 14 lutego 2022 r. specjalną cenę na pokój 2-osobowy w wysokości 250 zł od pary małżeńskiej – oferta specjalna za okazaniem zdjęcia ślubnego!
W prezencie od hotelu butelka wina (białe lub czerwone). Wino wstawiane jednorazowo do pokoju – bez względu na to, na ile nocy Goście zarezerwują pokój.

LEGNICKIE CENTRUM KULTURY
Dla miłośników tańca VOUCHER na kurs nauki tańca w LCK: Voucher upoważnia do bezpłatnego udziału pary małżeńskiej w jednym kursie nauki tańca towarzyskiego (I stopień). Spotkanie organizacyjne 16 lutego 2022 r. o 18.30. Kurs obejmuje 8 spotkań (1,5 h) i odbywać się będzie w środy w godzinach 18.30-20.00.
Zapraszamy małżeństwa do umieszczenia swojego zdjęcia ślubnego z ciekawym opisem w komentarzu o tym, jak wyglądały Wasze zaręczyny. Wszystko to umieszczamy pod postem poświęconym temu wydarzeniu na Facebook’u. Zwycięzców wyłoni komisja konkursowa.

SATYRYKON
Prezentacja prac ze zbiorów legnickiego Satyrykonu nawiązujących do Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa w formule online. Wybrane prace będą publikowane na profilu Facebook Satyrykon Legnica w dniach 7-14 lutego 2022 r. z hashtagiem #tydzienmalzenstwa

FITARENA
Wszystkie pary, które odwiedzą Klub FitArena w Tygodniu Małżeństwa i okażą swoje zdjęcie ślubne, będą miały możliwość zakupienia karnetu na 1 miesiąc w cenie 99 zł (cena regularna to 169) + pierwsze wejście gratis. Dodatkowo pary otrzymają vouchery na bezpłatne korzystanie z siłowni przez 10 dni. Warunkiem będzie to, że przyjdą razem poćwiczyć na siłownię.

KWIATOPASJA
W dniach od 7 do 12 lutego 2022 oferujemy Klientom 15% rabatu za okazaniem zdjęcia ślubnego.

EWELCE SIĘ UPIECZE
Zakup tortu o średnicy 16 cm z 3 przełożeniami z dowolną dekoracja – w cenie 70 zł (cena regularna takiego tortu od 120 zł). Zgłoszenia: https://www.facebook.com/EwelceSieUpiecze

SALON FRYZJERSKI MC HAIR
Oferta NA TYDZIEŃ MAŁŻEŃSTWA: Pielęgnacja + masaż głowy + strzyżenie i modelowanie – całkowity koszt za wszystko to 80 zł za parę małżeńską.

SCHADZKA
W tygodniu Małżeństwa do złożonego zamówienia w Schadzce – kawa/herbata i deser gratis. 2. Konkurs – niespodzianka (szczegóły na Facebooku). Nagroda: voucher.

NATURALNE LODY:
10 % zniżki

KAWIARNIA RATUSZOWA:
10% zniżki

SCHADZKA _ KAWA I NALEŚNIKI ul. Sejmowa 3, Legnica
Do każdego zamówienia kawa lub herbata gratis.
Oferta ważna za okazaniem zdjęcia ślubnego (gdyby ktoś zapomniał zdjęcia - to na hasło "Tydzień Małżeństwa")

KAWIARNIA RATUSZOWA
Oferta specjalna 10% zniżki dla małżonków za okazaniem zdjęcia ślubnego.

PRAWDZIWE LODYo
Oferta specjalna 10% zniżki na cały asortyment dla małżonków za okazaniem zdjęcia ślubnego.

ŻYCZYMY UDANYCH RANDEK MAŁŻEŃSKICH!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter